O NÁS

Jsme taneční streetová škola působící již od roku 2007 v Hradci Králové.

Sdružujeme děti již od 3 let až po ty nejstarší v jednotlivých kategoriích a trénujeme po celý školní rok. V rámci tanečního vzdělávání zprostředkováváme našim členům pravidelné workshopy s profesionálními tanečníky, jak zdejšími, tak i zahraničními. Paralelně se snažíme rozšířit i všestrannost našich svěřenců a do jejich tanečního vzdělávání zakomponováváme lekce gymnastiky, jógy a kruhových tréninků.

Pro širokou veřejnost pak nabízíme jednorázové lekce FITDANCE, Kruhových tréninků či Fitness cvičení pro maminky s malými dětmi již od 3 měsíců nesoucí název FITMÁMY.

Každý rok se naše škola zúčastňujeme tanečních soutěží či jiných akcí. Během roku pořádáme pro děti pak halloweenskou, vánoční či pyžamovou párty a besídky pro děti a jejich rodiče. Ani o prázdninách nezahálíme a pořádáme týdenní taneční soustředění s významnými tanečníky či dětské příměstské tábory.

Od září 2021 působíme v našem novém moderním tanečním studiu na Pod Strání na adrese: Milady Horákové 549. Taneční studio jsme následně rozšířili i o dětskou kavárnu s herničkou, Timeplay.

Samozřejmostí naší školy je rodinný i přesto profesionální přístup, zábava, pečlivost a vytrvalost k dosažení kvalitního tanečníka z jakékoli osoby s jakoukoli dovedností.

Přidejte se k nám a buďte součástí Taneční školy TIMEDANCE Hradec Králové.